Хіти тижня. Помер на місці: Дружина вбитого у Києві співробітника УДО розкрила подробиці трагедії

Дружина вбитого в Києві співробітника УДО Василя Хмелюка розповіла подробиці трагедії. Про це дружина Василя Аліна Хмелюк написала на своїй сторінці в Instagram, повідомляють Патріоти України.

"Убили Мого Чоловіка! Розповім все як є, так як сил немає читати цю маячню журналістів", - написала вона. Аліна описала ситуацію, уточнивши, що вона з чоловіком, сином, родичами і друзями поверталися з гостей на машині. На в'їзді в квартал Василь не пропустив собаку, яка належала підозрюваному у вбивстві Петру Очеретяна. На цьому грунті у них почався конфлікт. Василь вийшов з машини, щоб поговорити і з'ясувати ситуацію. Однак боксер вдарив його в голову і він впав.

Також Аліна підкреслила, що пістолета у її чоловіка не було. Під'їхала "швидка" вже не змогла допомогти Василю. Він помер на місці від крововиливу в мозок.

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...