Хіти тижня. "Помилочка вийшла": Порошенко проілюстрував "кіборгів" фотографією бійців італійського спецназу (фотофакт)

Українці були здивовані таким записом Порошенка, нагадавши йому про те, що в свій час він обіцяв закінчити АТО за 2 тижні, проте кровопролитна війна забрала життя тисяч людей.

26 травня колишній президент України Петро Прошенко вирішив згадати про події п’ятирічної давнини, коли українські військовослужбовці стали на захист Донецького аеропорту і протримали оборону 242 дні. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

У своєму пості колишній верховний головнокомандувач подякував українським “кіборгам” за проявлені якості в ході боїв з проросійськими бойовиками в Донецькому аеропорту. “Честь і слава нашим легендарним захисникам “кіборгам”, ангелам-хоронителям нашої Незалежності!”, – написав Порошенко, прикріпивши колаж з бійцями на тлі зруйнованої вежі аеропорту.

Виявилося, що на фотографії, розміщеній Порошенком, зображені зовсім не українські військові, а бійці спецназу італійської армії, а саме 4-го альпійського парашутного полку «Монте Червіно». Відповідний знімок був опублікований в Instagram ще в 2016 році.


Експерти сказали, у кого найбільший ризик розвитку варикозу

неділя, 24 вересень 2023, 7:39

Експерти попереджають, що вчителі, перукарі та медсестри мають значно підвищений ризик виникнення варикозного розширення вен через тривале стояння в робочий час. Доктор Марк Бретбі, консультант інтервенційної радіології та медичний директор Veincentre,...

Кашель як симптом раку: Лікар розповідає, чи можна його сплутати з простою застудою

неділя, 24 вересень 2023, 7:27

На думку лікарів, кашель не лише сигналізує про респіраторні інфекції, він може бути симптомом чогось значно тривожнішого, зокрема, раку легенів. Онкологиня Дебора Лі розповіла як відрізнити раковий кашель від симптомів застудного вірусного захворюванн...