Хіти тижня. "Помилочка вийшла": Порошенко проілюстрував "кіборгів" фотографією бійців італійського спецназу (фотофакт)

Українці були здивовані таким записом Порошенка, нагадавши йому про те, що в свій час він обіцяв закінчити АТО за 2 тижні, проте кровопролитна війна забрала життя тисяч людей.

26 травня колишній президент України Петро Прошенко вирішив згадати про події п’ятирічної давнини, коли українські військовослужбовці стали на захист Донецького аеропорту і протримали оборону 242 дні. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

У своєму пості колишній верховний головнокомандувач подякував українським “кіборгам” за проявлені якості в ході боїв з проросійськими бойовиками в Донецькому аеропорту. “Честь і слава нашим легендарним захисникам “кіборгам”, ангелам-хоронителям нашої Незалежності!”, – написав Порошенко, прикріпивши колаж з бійцями на тлі зруйнованої вежі аеропорту.

Виявилося, що на фотографії, розміщеній Порошенком, зображені зовсім не українські військові, а бійці спецназу італійської армії, а саме 4-го альпійського парашутного полку «Монте Червіно». Відповідний знімок був опублікований в Instagram ще в 2016 році.


З архіву ПУ. Більше 500 грамів золота: Археологи знайшли на Закарпатті унікальну кельтську прикрасу (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 20:00

Прикрасу передали на зберігання в Закарпатський обласний краєзнавчий музей. У Закарпатській області археологи виявили найбільшу золоту знахідку - шийне кільце вагою 544 г, яке на 94,52% складається з з трансільванського і уральського золота, повідомляю...

У муніципальну охорону Києва намагаються влаштувати... найманця "ЛНР" (фото)

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:59

"Бойовиків. Влаштовують у Муніципальну охорону. Натуральних сепаратистів. Які багато років воювали проти України. З вироками суду.Номер перший. Переходенко Віллі Володимирович. "2 мотострелковый батальон, 6 мотострелковая рота, 1 мотострелковый взвод, ...