Хіти тижня. "Помилочка вийшла": Порошенко проілюстрував "кіборгів" фотографією бійців італійського спецназу (фотофакт)

Українці були здивовані таким записом Порошенка, нагадавши йому про те, що в свій час він обіцяв закінчити АТО за 2 тижні, проте кровопролитна війна забрала життя тисяч людей.

26 травня колишній президент України Петро Прошенко вирішив згадати про події п’ятирічної давнини, коли українські військовослужбовці стали на захист Донецького аеропорту і протримали оборону 242 дні. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

У своєму пості колишній верховний головнокомандувач подякував українським “кіборгам” за проявлені якості в ході боїв з проросійськими бойовиками в Донецькому аеропорту. “Честь і слава нашим легендарним захисникам “кіборгам”, ангелам-хоронителям нашої Незалежності!”, – написав Порошенко, прикріпивши колаж з бійцями на тлі зруйнованої вежі аеропорту.

Виявилося, що на фотографії, розміщеній Порошенком, зображені зовсім не українські військові, а бійці спецназу італійської армії, а саме 4-го альпійського парашутного полку «Монте Червіно». Відповідний знімок був опублікований в Instagram ще в 2016 році.


Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...