Хіти тижня. "Помилочка вийшла": Порошенко проілюстрував "кіборгів" фотографією бійців італійського спецназу (фотофакт)

Українці були здивовані таким записом Порошенка, нагадавши йому про те, що в свій час він обіцяв закінчити АТО за 2 тижні, проте кровопролитна війна забрала життя тисяч людей.

26 травня колишній президент України Петро Прошенко вирішив згадати про події п’ятирічної давнини, коли українські військовослужбовці стали на захист Донецького аеропорту і протримали оборону 242 дні. Про це він написав у себе в Facebook, передають Патріоти України.

У своєму пості колишній верховний головнокомандувач подякував українським “кіборгам” за проявлені якості в ході боїв з проросійськими бойовиками в Донецькому аеропорту. “Честь і слава нашим легендарним захисникам “кіборгам”, ангелам-хоронителям нашої Незалежності!”, – написав Порошенко, прикріпивши колаж з бійцями на тлі зруйнованої вежі аеропорту.

Виявилося, що на фотографії, розміщеній Порошенком, зображені зовсім не українські військові, а бійці спецназу італійської армії, а саме 4-го альпійського парашутного полку «Монте Червіно». Відповідний знімок був опублікований в Instagram ще в 2016 році.


"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...