Хіти тижня. Попадається не вперше: У Дніпрі до стовпа прив’язали збоченця, який мастурбував при дітях (фото)

29-річного чоловіка доставили до райвідділу поліції.

27 липня у Дніпрі чоловіка, який мастурбував при дітях, перехожі примотали скотчем до стовпа, повідомляють Патріоти України.

У понеділок на вулиці Великій Дієвській перехожий помітив двох сильно переляканих дівчат. На питання про те, що сталося, одна з них розповіла, що кілька хвилин тому до них підійшов невідомий чоловік, оголив статевий орган і почав при них мастурбувати.

Дівчата пояснили, де бачили онаніста і через кілька хвилин його знайшли. Чоловік пручався і заперечував причетність до злочину. Поки на місце інциденту їхали поліцейські, небайдужі громадяни утримували збоченця силами, а потім прив’язали до стовпа, щоб він не втік.

29-річного чоловіка доставили до райвідділу поліції. З’ясувалося, що спочатку він здійснював дії сексуального характеру перед 10-річними дітьми, коли вони з батьками йшли до озера, але батьки прогнали онаніста. Тоді він підійшов до 13-річної дівчинки, яка розповіла про те, що сталося, перехожому.

Зараз правоохоронці з’ясовують усі обставини події. За інформацією джерела, раніше збоченець уже був помічений за подібними діями щодо неповнолітніх.

Джерело: Інформатор

Чим і як труять сучасні "клофелінщики" (відео)

середа, 30 вересень 2020, 8:10

Як не стати жертвами злодіїв.

Червонокнижні орхідеї та лілію лісову виявили на Київщині

середа, 30 вересень 2020, 7:30

Для їхньої охорони потрібно створити заказник. У Київській області в Дніпровсько-Тетерівському лісовому господарстві «Сухолуччя» екологи виявили три види червонокнижних орхідей і лілію лісову. Про це повідомили в Київському еколого-культурному центрі, ...