Хіти тижня. Попереду великі випробовування: Потужний вітер порвав прапор України на найвищому флагштоку країни (відео)

У Харкові від потужного вітру порвався прапор на найвищому флагштоку країни, який було встановлено до Дня Незалежності у серпні 2021 року. Його замінять - тільки-но дозволять погодні умови, повідомляють Патріоти України з посиланням на комунальне підприємства "Харківзеленбуд".

У п'ятницю, 14 січня під вечір у місті здійнялася хуртовина та шквальний вітер. Сильних поривів не витримала тканина стягу, розірвавшись навпіл.

"На жаль, пориви вітру виявилися набагато сильнішими за очікуване. У зв'язку з цим прапор у найкоротший час буде замінено на новий. І піднятий як тільки дозволять погодні умови", - кажуть у "Харківзеленбуді".

Очевидці у соціальних мережах пишуть, що під час негоди на флагштоку на Сергіївській площі було приспущено прапор, але це його не вберегло.

Фото та відео з порваним стягом публікують харківські Telegram-канали.

Як писав раніше" Апостроф", у другій половині лютого 2022 року в Україні варто приготуватися до завірюх та снігових буранів.


Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...