Хіти тижня. Посилення карантину в Україні: Як вийти на вулицю і не отримати штраф (список заборон)

З понеділка, 6 квітня, в Україні почнуть діяти посилені карантинні заходи у зв'язку з поширенням коронавірусу, передають Патріоти України.

Де не можна з'являтися?

Заборонено відвідувати спортивні і дитячі майданчики, відпочивати в парках, лісах, прибережних зонах (влаштовувати пікніки). Також не можна відвідувати установи, які надають соціальні послуги.

Що потрібно носити з собою?

При виході з дому обов'язково мати при собі документи, що засвідчують особу, що підтверджують її громадянство або спеціальний статус.

Де обов'язково треба носити маску?

Нові правила карантину забороняють "перебувати в громадських місцях без маски". Однак поняття "громадські місця" - досить розмите і не виключено, що заплатити штраф доведеться за те, що йдеш без маски просто по вулиці.

Чи можна гуляти компаніями?

Заборонено переміщатися групою більше двох осіб (крім випадків супроводу дітей). Крім того, дітям до 14 років забороняється перебувати в громадських місцях без батьків, а тим хто знаходиться в обсервації - самостійно залишати її.

"Схемы в энергетике, схемы в налоговой, схемы в дорожном строительстве... Так кому заносят те деньги, которых так не хватает сейчас на доплаты врачам, на льготы для бизнеса", - Давиденко

понеділок, 1 червень 2020, 8:30

"Не верю, что имея абсолютную власть, свою ВР, свой Кабмин, своих губернаторов и своих силовиков, нельзя навести порядок с добычей, с налоговой, с таможней, с "игоркой" - значит, несут на самый верх", - пише у своєму блозі Олексій Давиденко, передають ...

Хапав за одяг і перекручував прізвища: На Буковині розгорівся скандал навколо знущать вчителя над дітьми

понеділок, 1 червень 2020, 8:27

Майже протягом 2 років вчитель історії з Чернівецької області цькував своїх учнів: гримав по столу, придумував образливі прізвиська, перекручуючи прізвища школярів та занижував оцінки. Батьки шестикласників боялись про це говорити, бо вчитель був родич...