Хіти тижня. Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Фонд «Повернись живим», який виступає одним з організаторів неофіційного Маршу захисників України в Києві 24 серпня, запропонував співгромадянам допомогти потенційним учасникам Маршу дістатися до столиці з регіонів України, а потім повернутися додому. Відповідний заклик з'явився в Facebook Фонду, передають Патріоти України.

Небайдужих просять звертатися до регіональних координаторів маршу, або ж зателефонувати за загальним телефону для довідок 066 299 11 84 (Олександр Войтко).

Участь в Марші захисників України повинні прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Ветерани та військовослужбовці збираються о 10:00 в парку Тараса Шевченка, а о 11:00 розпочнеться марш по бульвару Шевченка, через Бессарабську площу, по Хрещатику до Майдану Незалежності.

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...