Хіти тижня. Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Фонд «Повернись живим», який виступає одним з організаторів неофіційного Маршу захисників України в Києві 24 серпня, запропонував співгромадянам допомогти потенційним учасникам Маршу дістатися до столиці з регіонів України, а потім повернутися додому. Відповідний заклик з'явився в Facebook Фонду, передають Патріоти України.

Небайдужих просять звертатися до регіональних координаторів маршу, або ж зателефонувати за загальним телефону для довідок 066 299 11 84 (Олександр Войтко).

Участь в Марші захисників України повинні прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Ветерани та військовослужбовці збираються о 10:00 в парку Тараса Шевченка, а о 11:00 розпочнеться марш по бульвару Шевченка, через Бессарабську площу, по Хрещатику до Майдану Незалежності.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...