Хіти тижня. Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Фонд «Повернись живим», який виступає одним з організаторів неофіційного Маршу захисників України в Києві 24 серпня, запропонував співгромадянам допомогти потенційним учасникам Маршу дістатися до столиці з регіонів України, а потім повернутися додому. Відповідний заклик з'явився в Facebook Фонду, передають Патріоти України.

Небайдужих просять звертатися до регіональних координаторів маршу, або ж зателефонувати за загальним телефону для довідок 066 299 11 84 (Олександр Войтко).

Участь в Марші захисників України повинні прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Ветерани та військовослужбовці збираються о 10:00 в парку Тараса Шевченка, а о 11:00 розпочнеться марш по бульвару Шевченка, через Бессарабську площу, по Хрещатику до Майдану Незалежності.

Резонанс тижня. Її знали мільйони: Померла знаменита актриса - зірка радянського кіно (фото)

субота, 14 грудень 2019, 23:55

Катерина Дурова померла в Москві. Про смерть дочки культових акторів Льва Дурова та Ірини Кириченко стало відомо 13 грудня, передають Патріоти України. За словами представників Театру на Малій Бронній, де Дурова служила до кінця своїх днів, актриса пом...

Сусіди почули сварку та жіночий зойк: У Польщі загинув ще один українець

субота, 14 грудень 2019, 23:40

Вбивцю заарештували і допитують свідків. У польському місті Лодзь зарізали 24-річного українця, який приїхав на заробітки. Чоловік винаймав квартиру із 42-річним співвітчизником, передають Патріоти України. Спочатку сусіди чули галас, а потім зойк жінк...