Хіти тижня. Потрібно відключати опалення: Вчені забили тривогу через серйозну небезпеку для Землі

Жителів Землі закликали відключити опалення, відмовитися від літаків і скоротити виробництво червоного м'яса. Все це необхідно, щоб запобігти глобальним змінам клімату. Ці рекомендації містяться у звіті Комітету з питань зміни клімату Великобританії, повідомляють Патріоти України.

Однак, за словами експертів, вони також стосуються і всіх інших країн. "Мета звіту – скоротити викиди парникових газів, що виробляються в Великобританії, до нуля. У ньому сказано, що це має статися до 2050 року, і викладені шляхи досягнення цієї мети", – йдеться в публікації. Так, британцям рекомендується, разом зі зниженням температури до 19°, відмовитися від газових котлів, скоротити споживання м'яса, пересісти з літаків на потяги і побільше ходити.

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...