Хіти тижня. "Повії, так повії": Українки масово оголилися через образи "сексуально заклапотаного" чиновника із Запоріжжя

Пан Марченко більше переймається маніяками, ніж їхніми жертвами. Зігмунд Фрейд сказав би, що людині важко приборкати в собі ґвалтівника.

Владислав Марченко

Як повідомляли Патріоти України, чиновник Запорізької облради Владислав Марченко став фігурантом грандіозного сексистського скандалу, наполягаючи, що жінки нібито самі провокують ґвалтівників своїм зовнішнім виглядом, зазначають Патріоти України.

У другому пості він взагалі назвав тих, хто засудив його за скандальний текст, "шматками лайна". Така поведінка викликала обурення громадськості. Адже з'ясувалося, що чиновник на додачу до всього обіймає посаду уповноваженого Запорізької облради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, щодо запобігання та протидії насильству за гендерною ознакою.

"Нічого особливого: Владислав Марченко публікує тухлу пасту школяра з рунета про те, що "баба дурна одягла спідницю, а думає що дорого коштує, а вона повинна бути скромна і в чадрі". Для більшої переконливості в кінці тільки копірайту і підпису Джейсон Стетхем не вистачає. А потім ще називає феміністок "шматками лайна". Нічого особливого", – обурився журналіст Євген Спірін.

Бурхлива дискусія із засудженням Марченка розгорнулася і в коментарях під дописами. Люди дивуються спробі чиновника вчити інших життю і правилам поведінки.

Українки також запустили відвертий флешмоб #забулазапитатиуМарченка в мережі на знак протесту проти заяви чиновника.


Хіти тижня. Він, вона і... штанга: Ківу спіймали на перегляді пікантного відео в Раді

п’ятниця, 13 грудень 2019, 4:00

На ролику, який переглядає народний депутат, чоловік займається жимом штанги, коли дівчина сідає йому на обличчя. Народного депутата від Опозиційною платформи "За життя" Іллю Ківу застали за переглядом пікантного ролика в сесійній залі парламенту в сам...

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.