Хіти тижня. Повісилась заступник голови дільничної виборчої комісії

В її родині вже були випадки суїциду. Батько жінки теж повісився, а брат отруївся.

В родині жінки вже були випадки самогубства. Ілюстрація: соцмережі.

Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Сумській області Ельвіра Біганова повідомила про те, що в Сумській області заступник голови дільничної виборчої комісії повісилася на горищі у власному будинку, передають Патріоти України.

"У селі Яцини Путивльського району, 29 березня, зникла жінка (яка була заступником голови дільничної виборчої комісії - ред.). У той же день ввечері її знайшли рідні на горищі (власного будинку - ред.). Повішеною", - заявила Біганова.
За словами поліцейської, член ЦВК повісилася за кілька днів до виборів, тому що була заступником глави виборчої дільниці. "Це самогубство і до виборів не має ніякого відношення. В кишені жінки ми знайшли записку, де вона просила нікого не звинувачувати в її смерті. Також, варто зазначити, що в родині вже були випадки суїциду. Батько повісився, а брат отруївся", - розповіла Біганова.
Також, за даним фактом було розпочато кримінальне провадження за статтею вбивство. В рамках цього кримінального провадження з'ясовують обставини того, що сталося.

З України не випускають 17-річних юнаків: стало відомо, чи є в них право на виїзд за кордон під час мобілізації

неділя, 28 травень 2023, 10:28

В Україні під час воєнного стану призовний вік становить від 18 до 60 років. Проте немало батьків прагнуть відправити своїх 17-річних синів за кордон, щоб уберегти їх від мобілізації. Однак не всім 17-річним хлопцям дозволяють виїзд за кордон.Чому їх м...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, за комунальними платежами або не сплатили штрафу, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, пере...