Хіти тижня. Позував на тлі руїн ДАП: Стало відомо про смерть ватажка "ДНР" (фото)

У Росії при загадкових обставинах помер один з відомих ватажків "ДНР", учасник підрозділу "Спарта", шанувальник "російського світу" Юрій Філатов. Про його смерть повідомив у соціальній мережі Twitter блогер під ніком Necto Mancer, передають Патріоти України.

За словами блогера, тіло терориста знайшли у готелі в Череповці 12 листопада 2019 року. Також бойовик був відомий, завдяки позывному "Чеширський кіт".

"Філатов Юрій Миколайович (Чеширський Кіт). "Спарта", перший армійський корпус ЗС РФ (ДНР). Місце проживання – Хабаровськ. Народився 29/04/1969. Знайдений мертвим в готелі в Череповці 12/11/2019", - написав блогер.

За словами блогера, ця інформація взята з соціальних мереж прихильників "русского мира". У мережі терорист викладав фотографії, де він із задоволенням фотографувався на тлі руїн Донецького аеропорту.

Московська спецоперація зазнала краху: Епіфаній повідомив про юридичну ліквідацію УПЦ-КП

субота, 14 грудень 2019, 12:36

"Філаретівський розкол" зазнав остаточного краху, не зважаючи на інтенсивну допомогу російських агентів впливу у релігійних, політичних та правоохохоронних колах України

Хіти тижня. "Вона просто сяяла від щастя": Легендарну українську співачку з тріумфом зустріли на Росії (відео)

субота, 14 грудень 2019, 12:00

Улюблениця публіки на всьому пострадянському просторі, 72-річна народна артистка Софія Ротару проігнорувала нападки злостивців на свою адресу і прилетіла в Росію. Незважаючи на заклики депутатів Думи бойкотувати її концерти, російська публіка зустріла ...