Незважаючи на нові правила карантину, в Запоріжжі місцева влада прийняла рішення не припиняти рух громадського транспорту з 6 квітня. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, зазначають Патріоти України.
За його словами, в понеділок весь громадський транспорт вийде на маршрути. Своє рішення мер Запоріжжя пояснив тим, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і городянам, які не можуть працювати дистанційно, необхідно добиратися на роботу.
"Так, дійсно, за інформацією міністерства охорони здоров'я, рекомендовано заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів ... тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення - завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути", - написав він.
При цьому в транспорт допускатимуть лише пасажирів в засобах захисту - масці або респіраторі.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...