Незважаючи на нові правила карантину, в Запоріжжі місцева влада прийняла рішення не припиняти рух громадського транспорту з 6 квітня. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, зазначають Патріоти України.
За його словами, в понеділок весь громадський транспорт вийде на маршрути. Своє рішення мер Запоріжжя пояснив тим, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і городянам, які не можуть працювати дистанційно, необхідно добиратися на роботу.
"Так, дійсно, за інформацією міністерства охорони здоров'я, рекомендовано заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів ... тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення - завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути", - написав він.
При цьому в транспорт допускатимуть лише пасажирів в засобах захисту - масці або респіраторі.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...