Незважаючи на нові правила карантину, в Запоріжжі місцева влада прийняла рішення не припиняти рух громадського транспорту з 6 квітня. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, зазначають Патріоти України.
За його словами, в понеділок весь громадський транспорт вийде на маршрути. Своє рішення мер Запоріжжя пояснив тим, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек і городянам, які не можуть працювати дистанційно, необхідно добиратися на роботу.
"Так, дійсно, за інформацією міністерства охорони здоров'я, рекомендовано заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів ... тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення - завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути", - написав він.
При цьому в транспорт допускатимуть лише пасажирів в засобах захисту - масці або респіраторі.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...