Хіти тижня. "Правду, як повію, всі хочуть, але не люблять": Олег Винник розповів, чому мовчить про особисте життя (відео)

Український співак Олег Винник розповів, чому приховує своє особисте життя від шанувальників, передають Патріоти України.

За його словами, багато фанатів не бажають чути правду, а після її оприлюднення вони можуть змінити свою думку про артиста. Про це йшла мова під час бесіди Винника з ведучим "Люкс ФМ" Славою Дьоміним Олег Винник уточнив, що не не хоче засмучувати своїх фанаток інтимними деталями з власного життя.

"Я розмовляв нещодавно з однією людиною на тему особистого життя. І вона мені сказала таку річ про свого кумира. Ця дівчина його любила, вірила, насолоджувалася творчістю. В одному з інтерв'ю він сказав щось таке, чого вона не хотіла чути і він перед нею став вже зовсім не тим. Він зламав її почуття до нього", – поділився своїми думками Винник.

Також співак зазначив, що кожна людина хоче чути власну правду. Таким чином, Олег натякнув, чому не розповідає ЗМІ про своє особисте життя. "Правда вона, як повія, все її хочуть, але ніхто не любить", – підкреслив улюбленець українок.

Винник також розповів, що в 14 років зробив татуювання на честь коханої дівчини, а після – звів. Співак ні про що не шкодує. "Я не шкодую. Це ж перші гормони, 14 років. Я думав, що це любов до труни", – зізнався артист.

Хіти тижня. Майже як звичайні українські: У Німеччині побудували криву дорогу замість рівної (фото)

неділя, 9 серпень 2020, 3:00

Спочатку, навіть не віриться, що таку дивну річ могли зробити педантичні німці. У Баварії побудували нову дорогу, хвилясту, криву - дуже схожу на наші звичайні дороги. Побачити ось таку дорогу можна в німецькій комуні Кирхдорф-ан-дер-Ампер, яка розташо...

Хіти тижня. Бережіться! Астролог назвала небезпечні періоди серпня: Таке було хіба що у 1941-му

неділя, 9 серпень 2020, 1:00

Астролог розповіла про небезпечні дати серпня, які будуть пов'язані з поєднаннями планет. Спеціаліст попередила - ситуація настільки серйозна, що важка весна-2020 "здасться нам відпочинком у санаторії". Про головні астрологічні події серпня, які будут...