Хіти тижня. "Правду, як повію, всі хочуть, але не люблять": Олег Винник розповів, чому мовчить про особисте життя (відео)

Український співак Олег Винник розповів, чому приховує своє особисте життя від шанувальників, передають Патріоти України.

За його словами, багато фанатів не бажають чути правду, а після її оприлюднення вони можуть змінити свою думку про артиста. Про це йшла мова під час бесіди Винника з ведучим "Люкс ФМ" Славою Дьоміним Олег Винник уточнив, що не не хоче засмучувати своїх фанаток інтимними деталями з власного життя.

"Я розмовляв нещодавно з однією людиною на тему особистого життя. І вона мені сказала таку річ про свого кумира. Ця дівчина його любила, вірила, насолоджувалася творчістю. В одному з інтерв'ю він сказав щось таке, чого вона не хотіла чути і він перед нею став вже зовсім не тим. Він зламав її почуття до нього", – поділився своїми думками Винник.

Також співак зазначив, що кожна людина хоче чути власну правду. Таким чином, Олег натякнув, чому не розповідає ЗМІ про своє особисте життя. "Правда вона, як повія, все її хочуть, але ніхто не любить", – підкреслив улюбленець українок.

Винник також розповів, що в 14 років зробив татуювання на честь коханої дівчини, а після – звів. Співак ні про що не шкодує. "Я не шкодую. Це ж перші гормони, 14 років. Я думав, що це любов до труни", – зізнався артист.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...