Хіти тижня. Правнук Сталіна назвав росіян моральними виродками і дегенератами

Правнук Йосипа Сталіна художник Яків Джугашвілі назвав росіян, які вважають його предка героєм, дегенератами. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи дані опитування, згідно з яким майже 50 % жителів РФ вважають виправданими масові політичні репресії в СРСР у період правління Коби, повідомляють Патріоти України.

Нащадок тирана вважає, що дані опитування показують неуцтво, жорстокість росіян, адже вони, по суті, вважають злочини нормою.

"46 % вважають злочини цілком нормальним явищем. Антисталінська і антирадянська брехня перетворила народ в моральних виродків і дегенератів, які щиро вважають, що великі цілі досягаються шляхом вчинення злочинів тими, хто за службовим обов'язком зобов'язаний боротися зі злочинністю, тобто держслужбовцями", - сказав Джугашвілі. Зазначимо, що слова грузинського активіста і художника підтримали багато користувачів мережі.

Додамо, що згідно з опитуванням, проведеного російським "Левада-центром", позитивно роль диктатора і вбивці Йосипа Сталіна в історії оцінюють 70 % жителів Росії. І це, зазначимо, рекорд - ніколи ще ця персона не була настільки любляча жителями РФ.

Резонанс тижня. Міг виявитися "домушником": У Києві загадково загинув чоловік (відео)

неділя, 26 січень 2020, 15:00

Тіло лежало під балконами 25-поверхового будинку. Також зазначається, що загиблий був без верхнього одягу і взуття, а на руках надіті рукавички. За даними поліції, трагедія сталася пізно вночі, так як ще тоді охоронець автостоянки почув голосний звук п...

Наша гордість: Українець встановив світовий рекорд з плавання серед юніорів

неділя, 26 січень 2020, 14:38

Владислав Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю. Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі у Люксембурзі 17-річний українець...