Хіти тижня. Правоохоронці розповіли подробиці про батьків виявленого у валізі мертвого хлопчика

Увечері в четвер, 27 червня, на околиці Чернівців виявили валізу з тілом мертвої дитини у віці до трьох років.

Поліція Чернівців істотно просунулася в розслідуванні у справі про смерть дитини, передають Патріоти України.

Мати дитини - 22-річна Анна Пилявська - все ще в розшуку. Записи з камер спостереження підтвердили, що саме Пилявська принесла чемодан під стіни недобудованого гіпермаркету. На пустирі валізу виявився близько третьої години ночі 27 червня.

В ході опитування свідків з'ясувалося, що жінку з валізою супроводжував якийсь чоловік. Особа цього супроводжуючого з'ясовується. Чоловіком жінки він бути не може, оскільки чоловік зараз перебуває в місцях позбавлення волі.
Судово-медична експертиза не виявила на тілі дитини ознак насильницької смерті. Припущення, що на тілі були численні сліди побоїв, не підтвердилися. Для встановлення причин смерті призначені додаткові аналізи. Також слідство готується до трасологічної, дактилоскопічної, молекулярно-генетичної експертизи речових доказів.
Встановлено, що мати з сином переїхали до Чернівців з Хмельницької області і оселилися в орендованому житлі. Чим займалася жінка цілий місяць після переїзду, належить з'ясувати слідчим. До розслідування долучилися батьки Анни Пилявської, які приїхали до Чернівців.

Гримлять вибухи, дим до неба: В Росії серйозна пожежа на заводі (фото, відео)

середа, 11 грудень 2019, 12:15

Площа пожежі становить 600 квадратних метрів, інформації про потерпілих поки не надходило.

Хіти тижня. Скрепна карма? Актори тікають зі "Сватів" і кажуть про прокляття серіалу

середа, 11 грудень 2019, 11:00

Серіал "Свати" не отримає продовження, так як з проекту масово йдуть актори. І пов'язано це не з тим, що зйомки популярного телепроекту проводилися в Україні, куди багатьом артистам з "Сватів" заборонено в'їзд через їхню прокремлівську позицію, передаю...