
У мережі розповіли, як окупанти Донбасу глумляться над ветеранами Другої світової війни. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.
"Макіївські ДНРівці сумують, що "парад вже не той" без Гіві і Мотороли. Тобто, ходять вже не ветеранів шанувати, а на бойовиків подивитися. Уявляю, як реальним ветеранам прикро таке читати. Відкрито над ними знущаються", - написав він і опублікував скріншот-доказ.


У мережі прокоментували вислів окупантів.


Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...