Хіти тижня. "Прекрасна людина і фахівець": На Полтавщині скоїла самогубство медсестра лікарні, яка готувалася приймати хворих на коронавірус

Поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження.

Місто Гребінка на Полтавщині. Фото: Вікіпедія.

У місті Гребінка Полтавської області головна медична сестра центральної районної лікарні була знайдена повішеною у власній квартирі. Це підтвердили у медичному закладі та поліції Полтавської області, передають Патріоти України.

Також про трагедію повідомили і мешканці міста Гребінка, які у листі до редакції написали, що вона готувала лікарню до прийому хворих на короновірус пацієнтів і начебто саме через це скоїла самогубство. Своєю чергою, головний лікар лікарні, де працювали померла, Віктор Кривошея повідомив, що лікарня дійсно готувалася до прийому інфікованих COVID-19, однак до самогубства головної медсестри це не має жодного відношення. За його словами, вона багато років хворіла, а за декілька днів до смерті дізналася про свій діагноз, що і стало, скоріше за все, причиною таких дій.

"Прекрасна людина і фахівець. Вона давно хворіла і мала проблеми з судинами. Лікувалась у нашій лікарні, а потім їздила на комп’ютерну томографію до обласної лікарні. Потім у неї почалося загострення хвороби у весняний період і вона знову потрапила до нашої лікарні на денний стаціонар. У неділю, 29 березня, вона прокапалася і все було нормально, а у понеділок, 30 березня, її знайшли", - розповів головний лікар.

Також він додав, що свою відповідальність за підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19 ні на кого не перекладав і у відпустку не ходив. "У відпустку я не ходив. Був 10 днів у відпустці, коли ще все тільки починалося у Китаї, а у Європі не було випадків. У квітні місяці у моєї заступниці має бути планова відпустка. Так, ми дійсно, як і інші лікарні в Україні, готувалися до COVID-19, робили закупівлі. Головна медсестра не робила все сама, а їй допомагали медичні сестри", - заявив головний лікар Кривошея.
На уточнююче питання, чи вважає він причиною самогубства головної медичної сестри хворобу, він сказав: "Так, я вважаю хворобу причиною самогубства. Вона хворіла багато років. Вибачте, яка саме хворобу була, сказати я не можу".

У поліції міста Гребінка також підтвердили факт самогубства головної медичної сестри, але коментувати ситуацію відмовились. Натомість, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження. "Дійсно є факт скоєння самогубства. Поліція відкрила відповідне провадження, справа досліджується. Також вже поспілкувалися з рідними жінки. Фактів того, що це було доведення до самогубства немає", - сказав Сулаєв.

Джерело: ТСН.ua

У Кам'янці-Подільському: Держархів опублікував раніше невідомі світлини Симона Петлюри

субота, 30 травень 2020, 20:51

Фотографії були відтворені з негативів, які зберігалися в особистому фонді Івана Огієнка. Центральний державний архів вищих органів влади та управління України опублікував раритетні фотографії головного отамана військ і флоту Української Народної Респу...

Хіти тижня. "Щастя і гірко молодим!": Потап виголосив весільний тост на честь Тіни Кароль і Дана Балана (відео)

субота, 30 травень 2020, 20:30

Олексій Потапенко також зазначив, що публіці більше подобаються придумані історії. «Уяви собі, що тобі потрібно сказати тост на весіллі Тіни і Дана. Але ти випив сироватку правди і можеш говорити тільки правду», - поставила Полякова умова Потапу. Він т...