Хіти тижня. Проблема підкралась непомітно: Через покупки з "тисячі Зеленського" багато клієнтів monobank втратили частину заощаджень

Багато клієнтів monobank поскаржилися на те, що втратили частину своїх заощаджень на основних картах банку через тисячу Зеленського. Звичайно, сама віртуальна карта і тисяча, яка була на неї зарахована, не стали причиною зникнення грошей. Проте клієнти з недогляду витратили не лише гроші за вакцинацію, а й частину заощаджень зі своєї основної картки, інформують Патріоти України.

На таку ситуацію поскаржилася одна із клієнток monobank. Жінка розповіла у Facebook про те, що з нею трапилося. Жінка отримала "тисячу Зеленського" на свою віртуальну карту і одразу майже всю цю суму витратила за квитки на проїзд. Однак потім вона просто зайшла, щоби подивитися, які пропозиції є по цій тисячі у партнерів monobank.

Клієнтка клікнула на пропозицію від "Планети кіно", сподіваючись, очевидно, детальніше ознайомитись із цією пропозицією. Проте з неї відразу списали ще тисячу гривень: 169 гривень – із тих, що залишалися на віртуальній карті після купівлі квитків на проїзд, і ще 830 гривень – з основної картки monobank. Причому у неї на основній карті було встановлено ліміт на зняття грошей у розмірі 500 гривень. "Я взагалі не зрозуміла, як це сталося, без будь-яких повідомлень. Підтримка з 19 числа годує сніданками", - написала жінка.

Із коментарів до її публікації з'ясувалося, що в подібну ситуацію потрапила не лише вона одна. Люди скаржаться, що також потрапили в халепу з покупками за "тисячу Зеленського". У "Планеті кіно" від проблеми відхрестилися. Мовляв, гроші переводилися через картку monobank, а тому й кінці шукати треба в них.

"Сертифікати купували саме через їхній додаток, не через сервіси "Планети кіно", і після цього вам надсилає Monobank сертифікати на вашу пошту, яка вказана у вашому обліковому записі. Якщо хочете повернути ці сертифікати, зверніться будь-ласка на підтримку Monobank", - написали співробітники сервісу.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...