Хіти тижня. Продовження роду: 45-річна жінка народила двійню від свого сина-гея (фотофакт)

24-річний Марсело дас Невес, незважаючи на свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, мріяв завести дітей. І мати вирішила допомогти йому в цьому.

У бразильському місті Сан-Паулу 45-річна вчителька Вальдіра дас Невес народила двійню. Батьком з'явившихся на світ хлопчика і дівчинки став рідний син Вальдіри, який є геєм, передають Патріоти України з посиланням на The Sun.

24-річний Марсело дас Невес, незважаючи на свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, мріяв завести дітей. І Вальдіра, яка сама хотіла ще раз випробувати радості материнства, вирішила допомогти йому в цьому. Вальдіра і Марсело розробили спільний план і звернулися в клініку, де пройшли процедуру ЕКО. Для запліднення використовувалася сперма Марсело і донорська яйцеклітина більш молодої, ніж Вальдіра, жінки.

Після трьох невдалих спроб один з ембріонів був підсаджений в матку сеньйори дас Невес, яка благополучно виносила і народила двійнят. Вони отримали імена Ной і Марія Флор. У хлопчика було виявлено проблеми з диханням. Зараз він знаходиться в педіатричному відділенні лікарні, проте його життю нічого не загрожує.

«Близько чотирьох років тому моя мати завагітніла від батька, проте моя сестричка народилася на терміні в сім місяців і через тиждень померла», - розповів Марсело. Таким чином жінка отримала можливість завести відразу і дітей, і онуків. Вони з Марсело будуть ростити їх разом.


Хіти тижня. Мертві душі: На Харківщині діти 6, 9, 10 і 11 років, "розважаючись", пошкодили пам'ятники на кладовищі

субота, 30 травень 2020, 2:00

Можливо коли подорослішають, комусь з них стане соромно за вчинений вандалізм і той біль, котрий спричинили рідним померлих земляків. Двоє братів 6 і 11 років і 10-річна дівчинка повалили пам'ятники і хрести на 13 могилах в Зміївському районі. "Розважи...

Пожежники не могли нічого вдіяти: У Дніпрі ущент згорів трамвай (фото)

субота, 30 травень 2020, 0:32

Рятувальники не змогли швидко загасити пожежу, бо лінія пересування електротранспорту була під напругою. В Дніпрі на вул. Ударників Новокодацького р-ну вщент згорів трамвай. Повідомлення про пожежу в трамваї надійшло 29 травня о 15.25, передають Патріо...