
Рідна сестра Меган Маркл Саманта висловилася про рішення герцогів відмовитися від королівських повноважень і переїхати до Канади. Так, як передає The Sun, Саманта переконана, що Маркл зараз зруйнувала стосунки принца зі своєю сім'єю, як раніше зіпсувала свої взаємини з близькими, передають Патріоти України.
"Вона говорить про токсичність королівської сім'ї. Однак змушує Гаррі покинути свою 93-річну бабусю, знаючи, який це буде для всіх стрес. Меган свариться з нашим батьком, у якого слабке серце, а його тепер мучить преса. Подивіться, хто тут найтоксичніший?" – продовжує Саманта.
Також жінка вважає, що головною причиною переїзду подружжя є порівняння Маркл із Міддлтон: "Найімовірніше, Меган не витримала постійних порівнянь із Кейт Міддлтон. Її і принца Вільяма дуже люблять британці. Вони ікона британської монархії. Ніхто не в силах конкурувати з ними".
Саманта сумнівається, що подружжя зможе стати щасливим у їхньому новому житті: "Меган була акторкою кабельного телебачення, коли зустріла Гаррі. І завдяки його імені вона отримала всесвітню популярність. Вона хоче бути зіркою, тому щосили намагається потоваришувати з Джорджем Клуні, укласти угоду з Disney, долучитися до журналу Vogue. Її притягує Голлівуд! Я боюся, що Меган і Гаррі ніколи не знайдуть справжнього щастя".
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...