Хіти тижня. Протестуючи проти "коронавірусного" карантину: Американка пройшлася вулицею в бікіні з медичних масок

На розміщених кадрах жінка позує навпроти супермаркету в бікіні з блакитних медичних масок.

Американка пройшлася вулицею в купальнику із захисних масок заради протесту проти "коронавірусного" карантину. За це жінку облаяли в мережі. Про це свідчать коментарі під постом у Facebook, передають Патріоти України.

На розміщених кадрах Давида Сал позує навпроти супермаркету в бікіні з блакитних медичних масок. Жінка впевнена, що пандемія коронавірусу — це обман.

Користувачі мережі розкритикували американку за марне використання масок. Одні назвали такий вчинок неповагою до людей, які втратили своїх близьких через коронавірус, інші нагадали про необхідність правильного носіння маски.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

Таємниці найсильнішої людини планети: "Мій стандартний сніданок - омлет з десяти яєць", - Олексій Новіков

середа, 2 грудень 2020, 8:30

У 2004 році легендарний український богатир Василь Вірастюк став першим українцем, який завоював титул найсильнішої людини планети (The World's Strongest Man). 16 років потому цей титул знову дістався українцю. "Алексей победил соперников, которые веся...