Хіти тижня. Протестуючи проти "коронавірусного" карантину: Американка пройшлася вулицею в бікіні з медичних масок

На розміщених кадрах жінка позує навпроти супермаркету в бікіні з блакитних медичних масок.

Американка пройшлася вулицею в купальнику із захисних масок заради протесту проти "коронавірусного" карантину. За це жінку облаяли в мережі. Про це свідчать коментарі під постом у Facebook, передають Патріоти України.

На розміщених кадрах Давида Сал позує навпроти супермаркету в бікіні з блакитних медичних масок. Жінка впевнена, що пандемія коронавірусу — це обман.

Користувачі мережі розкритикували американку за марне використання масок. Одні назвали такий вчинок неповагою до людей, які втратили своїх близьких через коронавірус, інші нагадали про необхідність правильного носіння маски.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...