
Адміністрація експрезидента України Петра Порошенка краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, ніж нинішня влада. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов, передають Патріоти України.
За словами міського голови, команда Порошенка вела конструктивний діалог з представниками місцевого управління на відміну від адміністрації президента Володимира Зеленського.
“Тож я завжди повторюю, що за “поганого Петра” я відкрив п’ять нових тролейбусних маршрутів… П’ять! Це був колосальний обсяг. А “за доброго Вови” – жодного. Тому що в нас є проблеми з фінансуванням. Нас постійно намагається “підстригти” центральна влада. Хоча за Петра Олексійовича щоразу також, ухвалюючи міський бюджет, ми їздили і до нього, і в Кабмін, і у Верховну Раду, сварилися”, – заявив мер.
При цьому Філатов зазначив, що експрезидент приніс йому і його близьким “чимало горя”.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...