
У Києві затримали маніяка, який вривався до дівчат в кабінки туалету в великих ТЦ. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний", передають Патріоти України.
Зловмисником виявився чоловік на ім'я Олег Вікторович, 1989 року народження. Він приїхав до столиці з Полтави і тимчасово проживав на проспекті Миколи Бажана, 5.
Як з'ясувалося, в аптеці Олег придбав марлеву пов'язку для прикриття обличчя і пішов "на справу". Так, 31 березня в ТЦ "Епіцентр" він зайшов в жіночий туалет і сховався в кабінці, чекаючи жертву. Коли в іншу кабінку в туалеті зайшла дівчина, Олег вискочив і увірвався до неї, там він почав стягувати з дівчини штани, торкаючись її тіла. Однак потерпіла почала голосно кричати, а зловмисник злякався і втік.
Після затримання чоловік розповів, що це не перший його подібний вчинок. Раніше він "орудував" в ТЦ "Городок" та ТЦ Ocean Plaza.


Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...