Хіти тижня. Прилетіли більше трьох мільярдів років тому: Вчені вперше знайшли неспростовні докази космічного походження життя на Землі

В горах Махонджва в Південній Африці, у вулканічних відкладеннях віком понад три мільярди років, були виявлені частинки позаземної органічної речовини, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sciencealert.

"Це вперше, коли ми знайшли фактичні докази наявності позаземного вуглецю в земних породах", - пояснив астробіолог Френсіс Уестолл з Національного центру наукових досліджень Франції.

За словами вчених, відкриття в Південній Африці може послужити підтвердженням теорії, що разом з метеоритами на Землю могли бути занесені окремі органічні форми.

Так, у вулканічному родовищі Josefsdal Chert дослідники виявили шар породи товщиною 2 міліметри, що відрізняється двома аномальними ознаками. Аналіз показав, що 3,3 мільярда років тому порода містила два органічних речовини, з великою ймовірністю, неземного походження.

За запевненням вчених, в Африці знайдені найстаріші зразки космічного матеріалу з усіх коли-небудь знайдених на Землі. Одна з хімічних сигнатур нагадала ту, що зустрічається у фрагментах давніх метеоритів з органічними сполуками, інша - поєднання нікелю, хрому та заліза - є нехарактерною сумішшю для порід і вчені припускають її "космічне" коріння.

"Важко уявити собі катаклізм, який залишив би як органічну речовину, так і приватні мінерали в такому тонкому осадовому шарі", - зазначили вчені.

Хіти тижня. "Никто нас не спасет. До встречи на том свете": Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус

четвер, 9 квітень 2020, 19:30

"Громадян республіки" переконують, нібито "ситуація під контролем", але ніхто в це не вірить. Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:. «Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко». «Учитывая, ...

"Не допомагай вірусу!": Мережу розвеселив заклик харківської "наливайки" (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 19:29

Користувачі соцмереж відразу відгукнулися численними коментарями, серед яких є не тільки веселі. У Харкові один із закладів, який продає спиртні напої на розлив, відзначився незвичайним закликом, який актуальний під час карантину. Фото оголошення на дв...