Хіти тижня. Приниження скреп. "Грязная русская!": У Болгарії обплювали туристку з Росії (відео)

У Болгарії власник ресторану обплював російську туристку, назвавши її "брудною росіянкою", повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, інцидент стався в місті Сонячний берег. Причиною конфлікту стала обгороджена територія кафе Coco Loco Bar-Grill, через яку жінка та її діти проходили на вулицю.

Відзначається, коли жінка проходила повз закладу, підбіг чоловік, і, представившись власником кафе, почав погрожувати і ображати її. Він нібито схопив її за руку і плюнув в обличчя.

На допомогу росіянці прийшла її подруга, яка англійською мовою намагалася з ним поговорити. Але болгарин заявив, що ненавидить росіян, і пускає в своїй кафе тільки українців, зазначивши, то вони "найкращі відвідувачі".

Після події російська туристка звернулася зі скаргою в Консульство РФ, яке перенаправили її заяву в місцеву поліцію.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...