Хіти тижня. Приниження скреп. "Грязная русская!": У Болгарії обплювали туристку з Росії (відео)

У Болгарії власник ресторану обплював російську туристку, назвавши її "брудною росіянкою", повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, інцидент стався в місті Сонячний берег. Причиною конфлікту стала обгороджена територія кафе Coco Loco Bar-Grill, через яку жінка та її діти проходили на вулицю.

Відзначається, коли жінка проходила повз закладу, підбіг чоловік, і, представившись власником кафе, почав погрожувати і ображати її. Він нібито схопив її за руку і плюнув в обличчя.

На допомогу росіянці прийшла її подруга, яка англійською мовою намагалася з ним поговорити. Але болгарин заявив, що ненавидить росіян, і пускає в своїй кафе тільки українців, зазначивши, то вони "найкращі відвідувачі".

Після події російська туристка звернулася зі скаргою в Консульство РФ, яке перенаправили її заяву в місцеву поліцію.

Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...