Хіти тижня. Привид Чорнобиля, все, як у квітні 1986-го: Поранених під час вибуху реактивної установки в РФ доставили в Москву у супроводі хімзахисту

Росіян влада намагається заспокоїти, від чого вони панікують ще більше...

Танкер "Серебрянка". Фото: УНН.

Москву доставили постраждалих під час вибуху під час випробувань в Северодвінську, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ та Telegram-канал Baza.

“У Москву доставили постраждалих після вибуху під час випробувань в Северодвінську. Зверніть увагу, що водії реанімобілів одягнені в костюми хімзахисту, а машини — обмотані плівкою”, — вказано у повідомленні Baza.

Одночасно з цим, в Білому морі в районі села Ненокса Архангельської області, де 8 серпня вибухнув реактивний двигун, в той же день помітили транспортний танкер “Серебрянка”, призначений для збору і зберігання рідких радіоактивних відходів. Про це повідомив співробітник Міддлберійського інституту міжнародних досліджень в Монтереї, експерт з ядерної зброї Джеффрі Льюїс. Він виявив танкер на супутниковому знімку проекту Planet.

Джеффрі Льюїс вважає, що “Серебрянка” з’явилася в цьому районі через випробування крилатої ракети з ядерною установкою. На опублікованій карті позначено місце на березі, де, імовірно, розташований пусковий майданчик для крилатих ракет “Буревестник”. На карті він позначений як “Possible SSC-X-9 Launch Site” — за кодовою назвою цих ракет, прийнятій в НАТО. Крім того, в морі помічені два невпізнаних судна і баржа, хоча цей район Білого моря закритий для вільного плавання.

Льюїс припустив, що пусковий майданчик біля села Ненокса міг з’явитися після закриття аналогічного майданчика біля Панькова на архіпелазі Нова Земля. Ще один майданчик, за його словами, розташований на полігоні Капустін Яр в Астраханській області — його використовують для випробувань ракет без ядерної енергоустановки.

Одяг з Путіним і СРСР: В Україні зі скандалом почав роботу російський онлайн-магазин Wildberries (фото)

вівторок, 22 вересень 2020, 10:27

Найбільший російський онлайн-ритейлер Wildberries відкрив інтернет-магазин на території України. Водночас у мережі вже обурились через те, що на сайті можна придбати різноманітні товари з президентом держави-агресора Володимиром Путіним, а також одяг і...

Справа не тільки у фігурі: Експерти з'ясували, чому деякі чоловіки люблять жінок з пишними формами

вівторок, 22 вересень 2020, 10:14

Фахівці назвали ряд причин любові чоловіків до дівчат з пишними формами. Як пише турецька газета Milliyet, це пов'язано з низкою їх якостей, а не тільки з фігурою, передають Патріоти України. В першу чергу, інтерес чоловіків до повних дівчат пов'язаний...