Хіти тижня. "Пусть говорят, что хотят": Зірковий український актор вступився за Усика та Ломаченка з їх проросійським світоглядом (відео)

На думку Олексія Горбунова, спортсмени і актори мають право казати те, що вони думають.

Олексій Горбунов. Фото: скріншот з відео.

Відомий український актор Олексій Горбунов, який після Євромайдана відмовився працювати в Росії, несподівано заступився за боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика. В інтерв'ю SportArenaTV він пояснив, що є фанатом «майстерності і таланту» спортсменів, зазначивши, що йому все одно, що «говорять політики і телевізор», передають Патріоти України.

«Я людина творча і на своїй шкурі це відчув. Щось сказав, і починають обсмоктувати з усіх боків. Якого??? Ви дивіться, що я роблю. У нас улюблена забава - е **** кращих. Тих, хто кращий в цій країні, і з прапором України показують, що ми битися вміємо, співати і в кіно грати», - заявив актор.

На його думку, спортсмени і актори мають право говорити все, що думають, оскільки заслужили це своїми досягненнями.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...