
В умовах самоізоляції здоровим людям можна вживати пиво, але хворим краще утриматися від алкоголю. Про це заявив відомий український лікар Євген Комаровський, відповідаючи на питання щодо COVID-19. Відповідне відео опубліковано в його Instagram, передають Патріоти України.
"У самоізоляції пиво здоровій людині можна, але пам'ятайте, що пиво дуже калорійний напій, тому, якщо ви на самоізоляції виключно лежите на дивані, то після закінчення карантину просто не вийдете з квартири", – зазначив він.
Однак хворим людям краще утриматися від алкогольних напоїв, але можна робити запаси. "Якщо ж ви хворі, то алкоголь не потрібен. Але, робити запаси безалкогольного пива – дуже круто, там і калію багато, і вітамінів групи В, і взагалі, це дуже крута штука", – сказав Комаровський.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...