
В умовах самоізоляції здоровим людям можна вживати пиво, але хворим краще утриматися від алкоголю. Про це заявив відомий український лікар Євген Комаровський, відповідаючи на питання щодо COVID-19. Відповідне відео опубліковано в його Instagram, передають Патріоти України.
"У самоізоляції пиво здоровій людині можна, але пам'ятайте, що пиво дуже калорійний напій, тому, якщо ви на самоізоляції виключно лежите на дивані, то після закінчення карантину просто не вийдете з квартири", – зазначив він.
Однак хворим людям краще утриматися від алкогольних напоїв, але можна робити запаси. "Якщо ж ви хворі, то алкоголь не потрібен. Але, робити запаси безалкогольного пива – дуже круто, там і калію багато, і вітамінів групи В, і взагалі, це дуже крута штука", – сказав Комаровський.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...