
Активісти патріотичних організацій навідалися в одеський супермаркет "ГурманЪ", де напередодні продавчиня-украінофобка образила покупця, який спілкувався українською мовою, передають Патріоти України.
Представник адміністрації магазину принесла свої вибачення українській громадськості за співробітницю і заявила, що жінка там більше не працює.
"Щойно я спілкувався з керівництвом мережі "Гурман" та записав відео, де зафільмована позиція магазину. Це, нажаль, непоодинокі випадки, де жителі специфічного міста біля моря так реагують на солов‘їну. І ви будете розповідати про "ущемления" російськомовних?" – повідомив Ганул.
У свою чергу представниця адміністрації супермаркету заявила: "До цього інциденту ми ставимося дуже негативно. Людина була у нас на стажуванні. Начебто було все нормально, але ми не розгледіли її до кінця. Так як офіційно вона ще не була у нас оформлена, то ми тепер її не будемо брати на роботу. За цю дуже неприємну ситуацію приносимо вибачення і будемо намагатися більш ретельно підходити до підбору персоналу". "Спасибі за позицію працівникам мережі, жіночка не працюватиме у них", – додав активіст.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...