Хіти тижня. Раніше не судимий: Назвали ім'я затриманого за підозрою у вбивстві Аміни Окуєвої (фото)

ДНК підозрюваного збігається з ДНК, залишеним на зброї, з якої вбили чеченку.

За підозрою у вбивстві Аміни Окуєвої затримали 56-річного Ігоря Редькіна. Він громадянин України, раніше не судимий, проживає в місті Києві, передають Патріоти України.

Повідомляється, що він зараз проходить разом з двома подільниками по іншому кримінальному провадженню і в процесі слідства з'ясувалося, що його ДНК збігається з ДНК, залишеним на зброї, з якої вбили Окуєву.

Редькін і його подільники підозрюються у двох вбивствах - керівника компанії "Caparol Україна" Павла Зможного у 2016-му та начальника управління реклами та оренди Київського метрополітену Павла Миленького. Його зарізали торік.

Банду причетних затримали у вересні торік. Однак суд не взяв під варту двох із підозрюваних, у тому числі й можливого організатора банди Редькіна.

Джерело: Страна

Екологи б'ють на сполох: На Хмельниччині фабрика викидає отруту в річку (відео)

субота, 18 січень 2020, 15:58

У травні 2019 року басейн Хомори був визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації. Вночі 18 січня в Хмельницькій області картонно-паперову фабрику запідозрили в скиданні стічних води в річку Хомора. У зв'язку з цим інспектори державної екологічної ...

"Інформацію про ДНК підганяють заднім числом": Багато акцентів у справі Аміни Окуєвої перекручені, - експерт

субота, 18 січень 2020, 15:45

Замовники, швидше за все, знайдені не будуть. Чи побачимо об'єктивність та неупередженість у розслідуванні справи про вбивстводобровольця АТО Аміни Окуєвої - зараз важко говорити. Її багато в чому міфологізують. І багато акцентів у справі перекручені н...