
Вчені назвали ще один симптом коронавірусу, який може з'явитися протягом чотирьох тижнів після зараження. Цей симптом охрестили "ковідними пальцями", через те, що він проявляється у вигляді змін саме на кінцівках і виглядає як результат обмороження, передають Патріоти України.
У пацієнтів з COVID-19 може з'явитися набряк і почервоніння на пальцях ніг і за зовнішнім виглядом воно нагадує легке обмороження. Цей симптом може проявитися протягом чотирьох тижнів і триматися до декількох місяців. Про це повідомили в Міжнародній лізі дерматологічних спільнот Американської академії дерматології.
"Є певна підгрупа пацієнтів, у якої після зараження COVID-19 з'являється запалення пальців ніг, яке робить їх червоними та набряклими, а потім вони з часом стають фіолетовими", - повідомила лікар-дерматолог Гарвардської медичної школи Естер Фріман.
Вона додала, що цей симптом буває досить легкої форми й зазвичай зникає сам по собі через кілька тижнів, без додаткового лікування. У деяких випадках лікарі фіксували тривалість цього симптому до декількох місяців.
За даними медиків, в Міжнародному COVID-19 дерматологічному реєстрі даних цей симптом був зафіксований приблизно у половини пацієнтів, і лише 16% з них були госпіталізовані.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...