Хіти тижня. Степанов після кількох годин у ролі "звичайного пацієнта" прийняв важливе рішення

Хворий на коронавірус міністр охорони здоров'я Максим Степанов сьогодні оголосив, що хоче у своєму лікуванні пройти шлях «звичайного пацієнта». І вже за кілька годин чиновник прийняв важливе рішення. Він вважає, що в Україні потрібно запровадити можливість підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. Також в Україні має з'явитись база лікарів, які будуть консультувати пацієнтів з Covid-19 та вести їх лікування. Про це він оголосив у своєму відеозверненні у Facebook, передають Патріоти України.

За словами урядовця, потрібно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. «У людей, хворих на Covid-19, повинна бути така можливість. Впевнений, що нам вдасться з цим розібратися вже цього тижня», - зазначив Степанов.

Він також розповів, що з'явиться база лікарів, які будуть оперативно консультувати пацієнтів без сімейного лікаря. Крім того, такі пацієнти мають отримати контакти лікаря, який буде вести їх весь час захворювання на Covid-19. «Такі лікарі повинні бути у всіх регіонах України», - додав Степанов.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...