
У російській столиці обвалилася частина конструкцій однієї зі складових комплексу «Москва-Сіті». Місцеві ЗМІ повідомляють про вежу «Око», передають Патріоти України.
Від неї, за попередньою інформацією, відокремилося скло та впало з висоти 28-го поверху. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав – такі дані московських рятувальників наводять репортери. Причини аварійної ситуації зараз невідомі.
«Москва-сіті» є міжнародним діловим центром, який розташований у центральній частині російської столиці. Його будівництво почалося в 1995 році, а завершення планується у 2024 році. Комплекс об’єднує декілька хмарочосів.
Кілька років тому перед новорічним святом сталася пожежа в недобудованій 95-поверховій будівлі – башті «Восток», що є частиною гігантського ділового центру хмарочосів «Москва-Сіті». Зайнялося на першому поверсі. Вогнем були охоплені електропідстанція та електрокабелі на площі 70 квадратних метрів.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...