Хіти тижня. "Ребра Ляшко" та "Порошенко под снегом": Казанський показав популярне кафе Горлівки, захоплене окупантами

В асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші.

У непідконтрольною Україні Горлівці Донецької області популярне в місті до війни «Аратта», захоплене членами НВФ, зараз стоїть занедбаний і занепадає. Про це повідомляє український блогер Денис Казанський в соцмережі, передають Патріоти України.

Блогер уточнив: «Доля всього непідконтрольного Донбасу на прикладі окремо взятого кафе. Після захоплення Горлівки бойовиками, кафе сподобалося якомусь пітекантропу з "народної республіки", і той віджав його у власника. "Аратту" перейменували в "Бліндаж" і придумали оригінальне меню».
Казанський підкреслив, що в асортименті кафе були страви «Цезар по-сталінськи», «Грецький сепаратист», «Тепла печінка ворога», «Порошенко під снігом», «Ребра Ляшко» та інші. Однак, робота кафе все одно не стала прибутковою. Зараз кафе закрите і занедбане, а тротуар перед ним заростає травою.
Казанський додав, що члени НЗФ не можуть ефективно управляти захопленої власністю, незалежно від її масштабу: «В результаті захоплене майно просто банально знищується або кидається за непотрібністю. Тут розграбували і знищили кафе, там цілий завод. Але схема одна і та ж».

Перевірте свої руки: Вчені вивели закономірність між довжиною безіменного пальця і рівнем смертності від COVID-19

вівторок, 26 травень 2020, 22:59

Вчені з Університету Суонсі вивчили дані 200 тисяч чоловіків в 41 країні. Чоловіки, у яких безіменний палець довший вказівного, частіше переносять COVID-19 в легкій формі, а також менше ризикують померти від нього, повідомляють Патріоти України. Як пов...

Помер відомий український поет

вівторок, 26 травень 2020, 22:23

Помер український поет та перекладач, лауреат премії імені Василя Стуса Мойсей Фішбейн. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, зазначають Патріоти України. "С...