Хіти тижня. "Репарації - тільки початок": Терорист Гіркін заговорив про вихід Росії з Криму і Донбасу (відео)

Ігор Гіркін

Україна має великі шанси не тільки змусити Росію виплатити репарації за окупацію Криму і Донбасу, а й змусити її піти з цих територій. Про це заявив один із перших ексватажків "ДНР", терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) в ефірі пропагандистського каналу "РОЙ-ТВ", передають Патріоти України.

Він висловив упевненість в тому, що якщо Росія після повернення Україною контролю над кордоном на сході відмовиться від репарацій, то президент Володимир Зеленський зможе загнати її в глухий кут. На думку Гіркіна, глава української держави відмовиться від дотримання будь-яких зобов'язань, включаючи надання особливого статусу Донбасу. Більше того, він порушить питання про деокупацію Криму.

"Репарації – це тільки початок. Потім будуть територіальні претензії, компенсації та данина за 12 років. І потім – компенсації мільярдні за багатовікове гноблення українського народу. Це тільки початок. Платити і каятися варто тільки почати – і все", – озвучив песимістичний прогноз для Росії терорист.

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсощині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...

Відрізнити від справжніх майже неможливо: Як підробляють розмови глав держав (аудіо)

субота, 11 липень 2020, 0:25

Російська технологія відкриває великі можливості для фальсифікацій. У соцмережах з'явився ролик про російську технологію з синтезування голосів, де російський президент Путін розповідає, як підробити і фальсифікувати голос будь-кого, передають Патріоти...