Хіти тижня. Росіянка прокаталася голою в метро Москви, бо їй… не поступились місцем (відео 16+)

У московському метро пасажирка роздяглася через те, що чоловік не поступився їй місцем. Відео з місця інциденту опублікували на YouTube, повідомляють Патріоти України.

На кадрах видно жінку, яка стоїть у вагоні метро. Вона хотіла сісти, однак юнак не поступився місцем. Коли той запитав, чому він повинен це робити, дівчина вирішила пояснити нестандартно: вона задерла спідницю і спустила нижню білизну.

Так вона проїхала кілька станцій. Тим, хто спостерігав за нею, жінка наказувала припинити дивитися, адже вона "звичайна вже 30 років".

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...