Хіти тижня. Росіяни налякані: Біля Москви помітили дивне НЛО (відео)

Аномальний об'єкт з'явився раптово в небі в одному з районів Підмосков'я, не на жарт налякавши при цьому місцевих жителів.

Невідомий об'єкт був зафіксований жителями міського округу Селятин в Наро-Фомінському районі Московської області, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

В інтернеті стали стрімко поширюватися відео, що демонструють таємниче чорне кільце діаметром приблизно з метр. Воно перебувало на невеликій висоті від землі.

Користувачі мережі не змогли втриматися від коментарів загадкового явища. На думку деяких підписників, побачене цілком могло виявитися НЛО. Інші ж стали турбуватися за те, що невідоме чорне кільце може стати справжньою загрозою для екології. Також є скептики, які просто вирішили, що дане явище - результати тих же покидьків хімічної промисловості.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...