Хіти тижня. Росіяни налякані: Біля Москви помітили дивне НЛО (відео)

Аномальний об'єкт з'явився раптово в небі в одному з районів Підмосков'я, не на жарт налякавши при цьому місцевих жителів.

Невідомий об'єкт був зафіксований жителями міського округу Селятин в Наро-Фомінському районі Московської області, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

В інтернеті стали стрімко поширюватися відео, що демонструють таємниче чорне кільце діаметром приблизно з метр. Воно перебувало на невеликій висоті від землі.

Користувачі мережі не змогли втриматися від коментарів загадкового явища. На думку деяких підписників, побачене цілком могло виявитися НЛО. Інші ж стали турбуватися за те, що невідоме чорне кільце може стати справжньою загрозою для екології. Також є скептики, які просто вирішили, що дане явище - результати тих же покидьків хімічної промисловості.

З архіву ПУ. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

субота, 23 січень 2021, 14:00

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).