Хіти тижня. Російський актор-кримнашист зганьбився у літаку (відео)

У зв'язку із загрозою безпеці польоту Олександра Панкратова-Чорного все ж зняли з рейсу і передали поліцейським.

Олександр Панкратов-Чорний. Ілюстрація: соцмережі.

Вранці 17 квітня в російському Барнаулі затримали літак через російського актора Олександра Панкратова-Чорного. Артиста звинуватили в неадекватності і пияцтві на борту, передають Патріоти України.

Як пишуть російські ЗМІ, актор прийшов на посадку одним з останніх, відмовився пред'явити посадковий талон і відразу зажадав спиртного, супроводжуючи це нецензурною лайкою. На усні та письмове попередження екіпажу він нібито не реагував.

Телеграм-канал Mash уточнює, що на актора завели справу за хуліганство за те, що він обізвав бортпровідника геєм. Командир судна викликав поліцію, щоб втихомирити артиста. Панкратов засоромився і перед усіма вибачився. У зв'язку із загрозою безпеці польоту Панкратова-Чорного все ж зняли з рейсу і передали поліцейським.

Чекає кругленька сума: Молодим батькам в Україні готують приємний сюрприз

понеділок, 24 лютий 2020, 7:22

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким влада хоче відкрити депозит на ім'я кожного новонародженого українця. Також чиновники назвали суму, про яку йде мова, - 50 тисяч гривень, передають Патріоти України. У зареєстрованому законопроє...

На грані великої катастрофи: "Шацкие озера могут исчезнуть", - еколог

понеділок, 24 лютий 2020, 7:09

"В самом глубоком и большом озере Украины Свитязе, расположенном на Волыни, на Шацких озерах, катастрофически упал уровень воды. За год она отступила от берега примерно на 50 метров", - пише у своєму блозі Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологіч...