Хіти тижня. Російський боксер помер після важкого нокауту (відео 16+)

В Росії помер боксер Арест Саакян. Ще 26 грудня він потрапив до лікарні після бою. Саакян був відправлений у глибокий нокаут в бою проти іншого росіянина Ігоря Семерніна. Лікарі діагностували набряк головного мозку, а сам боксер був в комі.

7 січня стало відомо про те, що Арест Саакян помер в лікарні, так і не прийшовши до тями. Про це повідомила його сестра Світлана в соцмережах, зазначають Патріоти України.

Стан спортсмена оцінювали як важкий, і жодних позитивних зрушень не було.

Похоронять боксера в Єревані. Прощання відбудеться 11 грудня в Тольятті, де і відбувся його останій бій. Відео нокауту Саакяна, після якого він опинився в комі (обережно, 18+)

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...