Хіти тижня. Російський комік, який живе під Києвом, розповів, чим Україна відрізняється від Росії (відео)

Писаренко, який народився на російському Уралі і більшу частину життя прожив в Росії, зараз живе в Україні в своєму будинку під Києвом: його нова дружина - українка, а дочка має українське громадянство.

Відомий російський комік, шоумен і ведучий Сергій Писаренко в інтерв'ю журналісту Сергію Іванову розповів про те, чим відрізняється Україна від Росії, передають Патріоти України.

Практично на самому початку інтерв'ю Іванов задає пряме запитання Писаренку про те, чим відрізняється сучасна Україна від Росії. При цьому російський комік дав зрозуміти, що дві країни сильно відрізняються за великою кількістю деталей, і привів в приклад карантин через коронавірус.

За його словами, Україна вже у вівторок вийде з карантину, в той час як в Росії зараз розпал епідемії. Він зазначив, що, незважаючи на те, що сам проживає в Україні, його батьки і діти від попереднього шлюбу все ще живуть в Росії, і він змушений до них їздити. "Бачите, наприклад, Україна вийде у вівторок з нього (карантину - ред.), я сподіваюся, а Росія продовжить сидіти на прив'язі. Я думаю, що по тій статистиці, яка знаходиться за межами Москви, можна було б половині Росії карантин і не оголошувати", - заявив російський комік.

Також Писаренко назвав Україну, на відміну від Росії, стабільною країною. "Можливо, це завдяки Володимиру Зеленському, який людина дуже тактовна і дуже теж знову-таки лабільний. Він знає, де затиснути, а де відпустити", - додав комік.

"Прості люди будуть спілкуватися, родичі не посваряться ... Я не займаюся політикою, абсолютно. Я не розумію, чому повинні стріляти один в одного українці і росіяни", - відповів на запитання ведучого про відносини між громадянами України та Росії.


Щоб "не псували репутацію": УАФ назавжди заборонила грати 26 українським футболістам, які виступали за "ЛДНР"

середа, 14 квітень 2021, 19:27

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу довічно заборонив грати 26 українським футболістам. Вони виступали у складі збірних команд так званих "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомили в прес-службі УАФ, передають Патріоти України. Так, ...

Карма? Блогерка вдавала мертву, щоб побачити реакцію людей. Через рік померла насправді

середа, 14 квітень 2021, 18:56

Відома єгипетська YouТube-блогерка померла рівно через рік після зйомок сцени з її сфабрикованої смерті. Відео "смерті" транслювали на її каналі, передають Патріоти України. Умма Зіяд вела канал "Щоденник Умми Зіяд". 9 квітня 2020 року опублікувала від...