Хіти тижня. "Рота закрий! Я і не таких обламувала!": У Києві викладачка фізкультури цинічно принизила першокурсника (відео)

Викладачка київського Коледжу інформаційних систем і технологій прилюдно принижувала 16-річного студента. Відео інциденту опублікувала в Facebook журналіст Наталя Прудка, передають Патріоти України.

"Рот закрой! Я тебе слово давала?!!!" - визжить благим матом вчителька фізкультури на 16-річного студента Київського Коледжу інформаційних систем і технологій на Львівській площі. Там вона називає й своє ім'я », - написала Прудка. На відео можна бачити, що викладачка накинулась з криком на студента, в грубій формі вимагаючи від нього замовкнути. Студент намагається коректно відповідати їй.


Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...