Хіти тижня. Розірвалась аорта: У Росії страшною смертю помер відомий письменник (фото)

Помер Ігор Сахновський - знаменитий письменник і поет. Серце автора багатьох романів зупинилося 18 листопада в Єкатеринбурзі. передають Патріоти України.

Колеги і друзі Сахновського повідомили, що у Ігоря Фэдовича були проблеми з серцем. Офіційною причиною смерті 61-річного письменника називають розрив аорти.

"У нього завжди фінал відкритий. У нього завжди установка на те, що життя продовжується, на те, що людина ніколи не закінчується. І поєднати це з тим фактом, що його більше немає, мені поки що дуже важко. Бувають письменники, за якими стоять жанри. І ми знаємо, що цей письменник - детектив, цей - роман, цей - колонка. А бувають письменники, які належать тільки собі і своїй творчості. І це не жанр, це не метафора, це не прийом, це доля, переплавлена в книгу", - прокоментував смерть колеги публіцист Олександр Архангельський.

Ігор Сахновський народився в 1958 році в місті Орськ. Його роман "Насущні потреби померлих", вийшов у 1999 році, був переведений на англійську мову та отримав літературну премію Fellowship Hawthornden International Writers Retreat. Роман "Людина, яка знала все" увійшов до шорт-лист престижних літературних премій "Велика книга" та "Російський Букер", а пізніше цей твір Сахновського було екранізовано режисером Володимиром Мірзоєвим.

Сахновський є автором десятків романів, повістей та оповідань, збірок віршів. Багато з них перекладено на різні мови світу.

Багаж несподівано загорівся: В аеропорту Одеси сталася вогняна НП (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:08

У п'ятницю, 14 травня, у пасажира, який планував летіти з Одеси до Києва, в аеропорту загорівся багаж. Про це пише видання Траса-95, передають Патріоти України. О 6:55 співробітники аеропорту помітили, що з сумки у чоловіка йде дим. Чоловіка швидко вив...

Присутні затамували подих: Кіт вистрибнув із п’ятого поверху під час пожежі (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:39

Під час пожежі в Чикаго кіт продемонстрував вражаючу здатність приземлятися на чотири лапи після стрибка з п'ятого поверху. Спритну тварину зняли на відео співробітники пожежного управління, передають Патріоти України. Крізь клуби диму в розбитому вікн...