Хіти тижня. Розірвалась аорта: У Росії страшною смертю помер відомий письменник (фото)

Помер Ігор Сахновський - знаменитий письменник і поет. Серце автора багатьох романів зупинилося 18 листопада в Єкатеринбурзі. передають Патріоти України.

Колеги і друзі Сахновського повідомили, що у Ігоря Фэдовича були проблеми з серцем. Офіційною причиною смерті 61-річного письменника називають розрив аорти.

"У нього завжди фінал відкритий. У нього завжди установка на те, що життя продовжується, на те, що людина ніколи не закінчується. І поєднати це з тим фактом, що його більше немає, мені поки що дуже важко. Бувають письменники, за якими стоять жанри. І ми знаємо, що цей письменник - детектив, цей - роман, цей - колонка. А бувають письменники, які належать тільки собі і своїй творчості. І це не жанр, це не метафора, це не прийом, це доля, переплавлена в книгу", - прокоментував смерть колеги публіцист Олександр Архангельський.

Ігор Сахновський народився в 1958 році в місті Орськ. Його роман "Насущні потреби померлих", вийшов у 1999 році, був переведений на англійську мову та отримав літературну премію Fellowship Hawthornden International Writers Retreat. Роман "Людина, яка знала все" увійшов до шорт-лист престижних літературних премій "Велика книга" та "Російський Букер", а пізніше цей твір Сахновського було екранізовано режисером Володимиром Мірзоєвим.

Сахновський є автором десятків романів, повістей та оповідань, збірок віршів. Багато з них перекладено на різні мови світу.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...

Працювали у кафе й ресторанах: У Києві затримали банду іноземців, які обкрадали людей за схемою "підсід" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:25

У Києві оперативники затримали іноземців, які систематично обкрадали клієнтів закладів громадського харчування. Злочинців схопили на вулиці Івана Франка, 46. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook, передають Патріоти України. Зло...