Хіти тижня. Розмір має значення: Вчені шокували відкриттям щодо тривалості життя

На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.

Дослідники Кембріджського університету заявили, що розмір ноги може бути пов'язаний з тривалістю життя людини. До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши дані більше 3 тисяч летальних випадків, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вчені з'ясували, який розмір ноги притаманний людям з високим показником середньої тривалості життя.
На думку вчених, жінки з 38 і чоловіки з 42 розміром ноги здатні дожити в середньому до 84 і 82 років відповідно.
Що стосується самої короткої тривалості життя, то серед чоловіків раніше вмирають володарі 45 розміру ноги: розрахунки показали, що в середньому вони живуть 67-69 років. Втім, чоловіки з мініатюрними ногами теж ризикують рано померти: мають 38 розмір живуть в середньому 68-69 років, констатують фахівці.

Серед жінок, за їхніми словами, до короткої тривалості життя схильні володарки 35 і 42 розміру ноги: живуть вони в середньому 68-69 років.

Багато крові: На Столичному шосе під Києвом нова ДТП із кількома загиблими (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 19:44

Інцидент стався близько 16:30 на 26 кілометрі Столичного шосе в Голосіївському районі столиці за участю двох автомобілів BMW. Сьогодні під Києвом на Столичному шосе сталася чергова смертельна ДТП - зіткнулися позашляховик та легковий автомобіль. Три лю...

Померли в один день: У Львові COVID-19 за добу забрав життя відомих у місті журналістки, підприємця та професора

четвер, 6 серпень 2020, 18:53

Троє відомих львів’ян померли за одну добу від коронавірусу (COVID-19). Як повідомляє "Еспресо.Захід", на 53-му році життя померла головна редакторка газети "Бойківська думка" Іванна Русин. Вона була випускницею факультету журналістики Львівського наці...