Хіти тижня. Руйнують мозок! Медики назвали дуже небезпечні напої, які ви можете пити щодня

Лікарі попередили про небезпеку популярних напоїв, які багато українців п'ють кожен день. Серед них фруктові соки, газована вода, кава, передають Патріоти України.

Соки, газована вода і квас

Зловживання фруктовими соками, солодкою газованою водою і квасом небезпечно високим вмістом цукру. Регулярне вживання названих напоїв впливає на короткочасну пам'ять, провокує порушення в роботі гіпокампу - області мозку, яка відповідає за запам'ятовування.

Кава

Зловживання кавою може призвести до непоправних наслідків для мозку. Медики попереджають, що при занадто частому вживанні напою підвищується концентрація катехоламінів, що в підсумку призводить до збільшення рівня кортизолу (гормону стресу).

Енергетики

Багато людей звикли щодня вживати енергетичні напої, очікуючи від них чудодійного ефекту - пробудження, підвищення працездатності і так далі. Але медики попереджають - енергетичні напої дуже шкідливі.

В них міститься багато кофеїну і цукру, що завдає подвійного удару по здоров'ю. А при постійному вживанні енергетиків людина виснажує внутрішні запаси організму.

Хіти тижня. Скільки коштують найдорожчі золоті монети, відкарбовані в різний час НБУ

вівторок, 26 жовтень 2021, 4:00

В Україні продається безліч українських золотих монет. Їх номінал становить від 1 до 500 гривень. При цьому за найдорожчі монети можна купити підтриманий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Найдорожча золота українська монета - це монета номіна...

З ким Петраков збирається видряпати путівки на ЧС-2022: Оголошено склад збірної України на листопадові матчі

понеділок, 25 жовтень 2021, 23:44

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков оголосив список гравців, викликаних на листопадові матчі. До команди повертаються Руслан Малиновський і Віктор Коваленко, повідомляють Патріоти України з посиланням на ...