Хіти тижня. "Русский мир" лечить сложнее": У мережі порівняли показові фото з Китаю і окупованого Донецька

Ухань

У мережі висміяли порожні вулиці тимчасово окупованого Донецька і порівняли місто з Уханю, яка страждає зараз від коронавірусу 2019 nCoV. Цікаве порівняння навів Twitter-акканут "Tyler". На першому і другому знімках показані абсолютно порожні міста, передають Патріоти України.

Тільки якщо в китайському місті введений тимчасовий карантин через епідемію вірусу, то в Донецьку немає людей через "русскій мір". Принаймні таку паралель проводить автор поста і пише: "Зліва китайський Ухань і коронавірус. Справа Донецьк і вірус русского міру".

Донецьк

Користувачі соцмережі підтримали флешмоб автора поста: "Різниця лише в тому "вірус русского міру" лікуванню піддається набагато гірше", "Ніякої різниці, і те, і те заразно, і вбиває", "Безпечніше поболіти", "Крута аналогія, чесна".

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...