
У Білій Церкві Київської області водій тролейбуса проігнорував заборонний сигнал світлофора і рвонув на червоний. Відповідне відео оприлюднив Telegram-канал "Біла Церква", передають Патріоти України.
"Їхати на червоний - це дно! Їхати на червоний на тролейбусі - це подвійне дно", - йдеться у підписі до відео. Варто зазначити, що водій тролейбуса в даній ситуації створював аварійну ситуацію на дорозі і ризикував життями інших людей.
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...