
У Білій Церкві Київської області водій тролейбуса проігнорував заборонний сигнал світлофора і рвонув на червоний. Відповідне відео оприлюднив Telegram-канал "Біла Церква", передають Патріоти України.
"Їхати на червоний - це дно! Їхати на червоний на тролейбусі - це подвійне дно", - йдеться у підписі до відео. Варто зазначити, що водій тролейбуса в даній ситуації створював аварійну ситуацію на дорозі і ризикував життями інших людей.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...