Хіти тижня. "С абажуром все понятно, а что за фигня на автомате?": Мережу розбурхало дивне фото бойовика "ДНР"

Терорист так званої "ДНР" сфотографувався з торшером на голові на тлі якихось руїн. Фото опублікував у Twitter блогер Necro Mancer, повідомляють Патріоти України.

Слід зазначити, що робити такі "гуморні", з їх точки зору, знімки дуже люблять саме російські найманці, а не місцеві "ополченці". Мовляв, ось ми які круті пацани - нам все дозволено, ми ж "визволителі". Те, що цей торшер стояв у чиємусь будинку, нелюда не хвилює.

С абажуром все понятно, а что за фигня на автомате, зеленого цвета?», «Торшероголовые», «Шахтар», «Гусар», «Султан», «Это уже не республика, это монархия», - коментують знімок у мережі.

Зовсім молодий: У будівлі ЦВК в Києві знайшли застреленого чоловіка

понеділок, 20 січень 2020, 20:27

Місцем, де сталося нещастя, був хол державної установи. У понеділок, 20 січня, в приміщенні Центральної виборчої комісії України сталася надзвичайна подія - там наклав на себе руки співробітник Управління державної охорони (УДО), якому було 25 років. П...

Призов з 18 років: показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.