
Військовий нацгвардії Артемій Рябчук сам зв’язався з правоохоронцями, повідомив кореспондентці Радіо Свобода заступник директора територіального управління ДБР в Полтаві Володимир Шило, передають Патріоти України.
За попередніми даними, Рябчука затримали в селищі під Дніпром. Він сам зв’язався з поліцією: попросив зателефонувати в поліцію випадкову жінку. Автомат був при ньому.
Військовий – 2001 року народження, родом з Одеської області. Був призваний на строкову службу в жовтні 2021 року. Мотиви Рябчука поки що невідомі, сказав посадовець. Військовослужбовець відкрив вогонь близько 3-ї години ночі, це сталося в приміщенні, де розташована кімната для зброї.
Кримінальне провадження відкрили за статтею 115, частина 2 – умисне вбивство. Максимальне покарання за цією кваліфікацією – довічне ув’язнення. Поранених – п’ятеро, вони перебувають у лікарні. Загиблих також п’ятеро, серед них одна жінка-цивільна.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...