Патрульні поліцейські встановили особу власника авто, яке заїхало на новий парковий місток до Володимирської Гірки у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко.
"Спасибі всім небайдужим киянам, користувачам мережі, хто відреагував і допомагав виявити цих "любителів прекрасного". Я відразу переслав фото, звернувся в патрульну поліцію Києва. Правоохоронці вже встановили особу власника авто і місце його фактичного знаходження, а також - де знаходиться автомобіль", - пише Кличко.
Крім того, мер звернувся до киян, які були очевидцями злочину і попросив звернутися їх в службу 102, щоб допомогти своїми поясненнями залучити порушника до відповідальності.

Творці сайту dtp.kiev.ua кажуть, що вже отримали дивну пропозицію: за винагороду в 100 доларів прибрати з паблік дані про власника автомобіля.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...