Патрульні поліцейські встановили особу власника авто, яке заїхало на новий парковий місток до Володимирської Гірки у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко.
"Спасибі всім небайдужим киянам, користувачам мережі, хто відреагував і допомагав виявити цих "любителів прекрасного". Я відразу переслав фото, звернувся в патрульну поліцію Києва. Правоохоронці вже встановили особу власника авто і місце його фактичного знаходження, а також - де знаходиться автомобіль", - пише Кличко.
Крім того, мер звернувся до киян, які були очевидцями злочину і попросив звернутися їх в службу 102, щоб допомогти своїми поясненнями залучити порушника до відповідальності.

Творці сайту dtp.kiev.ua кажуть, що вже отримали дивну пропозицію: за винагороду в 100 доларів прибрати з паблік дані про власника автомобіля.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...