Хіти тижня. "Счастливы вместе": Відкрились нові подробиці з кокаїновим скандалом у трусах популярної російської актриси Бочкарьової

Колишня помічниця актриси передбачає, що Наталію могли підставити.

Відкрилися нові подробиці скандалу з Наталією Бочкарьовою, яку нібито затримали з кокаїном в трусах. Сама актриса не коментує історію з наркотиками і не з'явилася на судове засідання у справі, передають Патріоти України.

Багато колег Бочкарьової не вірять, що вона вживає наркотики. Колишня помічниця актриси передбачає, що Наталію могли підставити. Цю версію висуває і видання МК, в розпорядженні якого виявилися нові відомості у гучній справі. В історії спливло ім'я відомого репера.
«Нам стало відомо, що персонажі світської тусовки досить довгий час купували товар у одного і того ж наркодилера. Але десь пару місяців назад якість "дурі" різко знизилася. Вихід запропонував один з любителів "беленького" - відомий реп-виконавець», - цитує своє джерело МК.
Нібито заборонені препарати продавали через інтернет-магазин. Замовник оплачував товар через Інтернет або по телефону, а йому повідомлялося місце «закладки», нерідко - це перевірені місця в спальних районах. У оперативників вже фігурував будинок 23 по Щелківському шосе в Москві. Саме за цією адресою менш ніж за годину до затримання нібито була помічена Бочкарьова.
Також припускають, що актрису зупинили не випадково для перевірки документів. На записі з камер відеофіксації була помічена машина, яка їхала за автомобілем актриси від будинку на Щелковськом шосе до місця затримання. Після чого машина зникла в невідомому напрямку.
Нагадаємо, Наталію Бочкарьову звинувачують в зберіганні наркотиків. Актриса сама зізналася, що у неї в трусах в купюрі знаходиться та сама речовина. Після скандалу із затриманням вона спочатку все заперечувала, а потім зникла з поля зору, не була активна і в соціальних мережах.
Потім з'явилася інформація, що захворіла. А її друг повідомив про частковий параліч обличчя. Пізніше Бочкарьова оголосила, що у неї все добре, і вона поїхала на гастролі.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...