Хіти тижня. "Сдалась бандерлогам": Скрепи в істериці від візиту російської ведучої в Україну

Ведуча зізналася, що їй пощастило отримати позитив в українській столиці.

Дана Борисова (зправа)

Відому російську телеведучу Дану Борисову розкритикували на батьківщині після візиту до Києва і позитивних відгуків про гостинність і красу столиці України. У Instagram Борисова поставила геотеги про відвідування визначних пам'яток Києва, не приховуючи захоплення в описах до постів, передають Патріоти України.
Телеведуча опублікувала ряд фотографій, а в останньому відео попрощалася з Києвом. "Прощаюсь с Киевом и еще раз повторюсь, он произвел на меня хорошее, доброе впечатление, хотя, быть может, мне просто повезло", - написала Борисова.

Позитивні відгуки про українську столицю розгнівали співвітчизників ведучої. У коментарях вони називали Борисову "хохлушкою" і звинувачували в продажності. "Таки дана сдалась бендерлогам? Разочарован", "Вот когда Вас как Вышинского возьмут в заложники, виноват будет Путин", "В Киев? Не рискну", "Чей Крым?", "Какая на…н вулыца… Вы ж россиянка, не стройте из себя хохлушку. Вам это не идет. Просто улица, не морочьте голову ни себе, ни людям", "Украинцы не напрягали вас на украинском розмовляти?!" – написали користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Борисова раніше активно підтримувала анексію Криму, а тепер приїхала в Україну для участі у телепроекті, а в перерві між зйомками влаштувала прогулянку столицею.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...