Хіти тижня. "Сдалась бандерлогам": Скрепи в істериці від візиту російської ведучої в Україну

Ведуча зізналася, що їй пощастило отримати позитив в українській столиці.

Дана Борисова (зправа)

Відому російську телеведучу Дану Борисову розкритикували на батьківщині після візиту до Києва і позитивних відгуків про гостинність і красу столиці України. У Instagram Борисова поставила геотеги про відвідування визначних пам'яток Києва, не приховуючи захоплення в описах до постів, передають Патріоти України.
Телеведуча опублікувала ряд фотографій, а в останньому відео попрощалася з Києвом. "Прощаюсь с Киевом и еще раз повторюсь, он произвел на меня хорошее, доброе впечатление, хотя, быть может, мне просто повезло", - написала Борисова.

Позитивні відгуки про українську столицю розгнівали співвітчизників ведучої. У коментарях вони називали Борисову "хохлушкою" і звинувачували в продажності. "Таки дана сдалась бендерлогам? Разочарован", "Вот когда Вас как Вышинского возьмут в заложники, виноват будет Путин", "В Киев? Не рискну", "Чей Крым?", "Какая на…н вулыца… Вы ж россиянка, не стройте из себя хохлушку. Вам это не идет. Просто улица, не морочьте голову ни себе, ни людям", "Украинцы не напрягали вас на украинском розмовляти?!" – написали користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Борисова раніше активно підтримувала анексію Криму, а тепер приїхала в Україну для участі у телепроекті, а в перерві між зйомками влаштувала прогулянку столицею.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...